BİMA

Uluslararası Pazarlama Danışmanlık İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Uluslararası Pazarlama Danışmanlık İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.


1998 yılında boya sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, Ankara’da kurulmuştur. Daha sonra, 2005 yılında, iç piyasanın artan ihtiyaçlarını karşılamak üzere ünvan değişikliğine giderek, bir dış ticaret şirketi halini almıştır. BİMA, ISO 9001:2008 kalite sistemi belgesine sahip bir kuruluştur.

Sürekli olarak ürün yelpazesini genişletmeyi hedefleyen BİMA, önde gelen Dünya şirketlerinin ürünlerini ithal etmekte ve bunları iç piyasadaki müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ayrıca kendi üretimi olan yenilikçi ve özel ürünleri ile de ülkemizin önde gelen küresel şirketlerine hizmet vermektedir. Genel olarak, Çevre ve İnşaat sektörlerini kendine çalışma alanı olarak belirleyen BİMA, bu sektörlere yönelik yenilikçi, özel ve müşterilerine üstünlük sağlayıcı ürün ve hizmetleri kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır.

Geniş uluslararası veri bankası sayesinde müşterilerinin sorunlarını tam olarak belirleyebilmekte ve bu sorunlara yönelik çözümleri hızlı ve eksiksiz olarak hayata geçirebilmektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ