Dowel Bar ve Ekipmanları

Genellikle,  büyük ölçekli havaalanlarının yapımı ve yüksek dayanıma sahip özel yolların yapımı gibi inşaat işlerinde kullanılan Dowel Barlar, özellikle ASTM A 615 A ve ASTM A  36  Amerikan Standardlarına uygun olarak üretilmektedir.  Dowel Barların ekimi aşamasında gerekli olan yardımcı ekipmanların üretimi ve tedariki de şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. ASTM Standardlarına göre üretilen, Dowel Caps, Backer Rods, Grout Retention Disks, Speed Dowel, Dowel  Gaskets, Expansion Joint Materials, Epoxy Resin gibi Dowel Bar yardımcı ekipmanları  istenilen ölçülerdeki Dowel Barlara uygun olarak üretilmektedir.

DOWEL BAR’lar, uluslararası TIR, Gemi ve Konteyner nakliyatına uygun olarak özel metal sandıklar içerisinde ambalajlanmış olup, ambalajların üzeri PVC kapaklarla kapatılmaktadır. Her bir sandık, içerisindeki Dowel Barların çap ve uzunluklarına göre değişim göstermektedir. Her bir Dowel Bar, ASTM A775/A775M standardına uygun olarak paketlenmektedir. Standart ambalajlama dışında proje ihtiyaçlarına ve sevk özelliklerine uygun olarak da özel ambalajlar ile sevkiyat yapılmaktadır.

Dowel Barlara uygun olarak, Dowel Barların uygulama aşamasında gerekli olan ekipmanlar da firmamız tarafından istenilen ölçülerde üretilmektedir.

"Dowel Barların üretim ve tedarik hizmetlerinin yanında, bu alanda uluslararası deneyime sahip firmamız, geniş bilgi birikimi ve gerekli olan tüm bağlantılarıyla, Dowel Barların uygulama aşamasında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır."

Kategoriler