DuPont Tychem TK


300’den fazla zorlu kimyasala karşı etkin bir bariyer.

Tip 1 korumaya sahip, delinmeye ve aşınmaya dayanıklı Tychem® TK kumaşın 300'den fazla zorlu kimyasala karşı etkin bir bariyer olduğu kanıtlanmıştır. Hava sızdırmaz yeni Tychem® TK 614T ve 615T özellikle hayat ve sağlık açısından ani tehlike oluşturan durumlar için tasarlanmıştır.
Zehirli ve aşındırıcı gazlara, sıvılara ve katı kimyasallara karşı koruma sağlayan bu yüksek performanslı tulumlar endüstriyel, acil durum müdahalelerine ve ev tipi hazırlık uygulamalarına uygundur ve bağımsız solunum aygıtıyla birlikte giyilmelidir.
Tulumlar ayrıca kimyasal girişine karşı mükemmel koruma sağlayan lamine edilmiş iç eldiven ve mekanik tehlikelere karşı daha fazla koruma sağlayan bütil veya Viton® dış eldivenden oluşan iki katmanlı bir eldiven sistemine sahiptir.

TEMEL AVANTAJLAR

Önden ve arkadan giriş seçeneğiyle kolay giyme ve çıkarma
Mekanik ve fiziksel olarak dayanıklı Viton® veya bütil dış eldivenler
Kusursuz kimyasal dayanıklılığa sahip lamine edilmiş iç eldiven
Genişletilmiş yüz koruması ve 220° görüş açısıyla geniş panoramik görüş alanı
EN 943-2 ile belirtilen kimyasallara karşı gereksinimlerin üzerinde direnç
8 saat ekspozürden sonra test edilen 300 kimyasalın %90'ında gözlemlenebilir kaçak bulunmamıştır.

TK 614T ve 615T – KORUMA VE DESTEK
Satış ekibimiz bir basınç testi seti tanıtımıyla yeni Tychem® TK kumaşların sağladığı güvenliği ve korumayı gösterebilir. Geniş kimyasal yelpazesine karşı yüksek düzeyde koruma garantisine ek olarak DuPont'un tedarik ve servis kalitesi ile güvenilirliğinin sağladığı desteği de sunuyoruz.  

 

Kategoriler