Tychem 6000 F Faceseal


Sızdırmaz Maske

Tehlikeli kimyasalların olduğu ortamlarda, konfordan ödün vermeden korumayı garanti eden bir iş tulumu istersiniz. Yeni Tychem® 6000 F FaceSeal, bantlama olmaksızın maskenin sıkıca oturması için maskenin etrafında bir kauçuk sıkı sızdırmazlık, koldan eldivene devam eden kimyasal koruma için ekli eldivenler ve önde tam vücut koruması için arka giriş noktaları dahil olmak üzere çeşitli yenilikçi özellikler sağlar.

Tychem® 6000 F Face Seal, standart bir iş tulumu tasarımına kıyasla daha sıkı bir kimyasal koruma sağlar ve hava sızdırmaz bir takıma göre kullanımı daha kolaydır: daha uzun giyme süresi, daha çok konfor sağlar, belirli solunum ekipmanı eğitimi ve bakım gerektirmez.

Benzersiz Tychem® 6000 F kumaşından üretilen iş tulumları, ekstra hareket özgürlüğü için lastikli bilekler ve bel gibi ilave avantajlarla hem organik hem de çok konsantre inorganik kimyasallara karşı koruma sunar.

AVANTAJLAR

·         Hafif, tulum başına < 500 g

·         Tam yüz maskeleriyle uyumluluk için kauçuk yüz sızdırmazlığı, bantlama gerektirmez

·         Kullanıcı korumasını artırmak için çift kapaklı arka giriş, pres vida düğmeler ve fermuar

·         Bot kapağı ile ekli yük yayıcı çoraplar

·         Yüksek seviyede kimyasal koruma iç eldiveni eklidir

·         Üretim tarihi kutu etiketinin üzerine basılmıştır

Tychem® 6000 F FaceSeal, çift kapaklı ileri arka girişi sayesinde, tehlikeli durumlar ve önden maruz kalınan tehlikeli temas için idealdir. Ekli tulum içi eldivenler, yük yayıcı çoraplar ve bir sıkı maska sızdırmazlığı bulunan bu hafif iş tulumu, organik ve çok konsantre inorganik kimyasallara karşı korunmak için idealdir.

Kategoriler